Belépés    Regisztráció

Regisztráció nélkül a fórumon található leírások, anyagok csak korlátozottan hozzáférhetők. Ezek a tartalmak tagjaink saját munkái, megtekintésükhöz a sima regisztráció sem elég, megfelelő aktivitás után válnak csak láthatóvá.
Ezeknek a leírásoknak a másolása, más web oldalon való közzététele a szerző, illetve az oldal tulajdonosának engedélye nélkül TILOS!
Regisztrálj bátran, ha
- kedveled a márkát, és szívesen beszélgetnél róla
- szeretnél egy baráti társaságba tartozni
- megbeszélnéd az autód ügyes-bajos dolgait a csapat tagjaival

Ahhoz, hogy közénk tartozhass nem feltétlenül kell rendelkezned a márka valamely típusával! Oldalunk bár autós fórum, mégis inkább a barátságról szól, beszélgess bátran barátaiddal az üzenőfalon, vagy privát chat-en, oszd meg velünk élményeidet, legyél aktív a fórumon. Biztos találsz olyan témát a topicokban, amihez szívesen hozzászólnál.

A regisztráció ingyenes, viszont adminisztrátori engedélyhez van kötve (részleteket lásd a regisztrációs űrlapon)! Az inaktív regisztrációkat 90 nap elteltével töröljük!

• Szerző
    Üzenet

Általános műszaki problémák

Hozzászólás  Szerző: nyemi » 2019.08.31. 05:20

Szerintem nem fogom már őket használni, ha írsz egy címet-nevet postázom. Más nem kell? Alapjárati motor, pillangószelep poti nincs már meg, de a fojtószelepház megvan.

Köszönöm zotya975 , Írtam Privátot.
nyemi
Újonc
Újonc

Hozzászólás  Szerző: Bálintka 1.6i » 2019.09.01. 20:55

Ma Veszprémben indítottam, ketyegett vagy 5mp-et aztán leállt. Utána csak harmadikra indult. Érzésre hamar kiforrja magát a dolog. :D
Az üzemanyag szivattyú témánál eszembe jutott, hogy 4éve cseréltem az ü. a tartályt, akkor vandál módon csak elcsíptem az ac vezetékét, amit az összerakásnál csatos wago segítségével oldottam meg.
Lehet, hogy ott rohadt szét a csatlakozás. Az első az lesz a napokban amit megnézek
Astra F 1,6i '92 Szentgotthárd
Bálintka 1.6i
Tesztpilóta
Tesztpilóta

Képek: 16

Hozzászólás  Szerző: zotya975 » 2019.09.02. 06:28

Bálintka 1.6i » Tegnap, 20:55 írta:Ma Veszprémben indítottam, ketyegett vagy 5mp-et aztán leállt. Utána csak harmadikra indult. Érzésre hamar kiforrja magát a dolog. :D
Az üzemanyag szivattyú témánál eszembe jutott, hogy 4éve cseréltem az ü. a tartályt, akkor vandál módon csak elcsíptem az ac vezetékét, amit az összerakásnál csatos wago segítségével oldottam meg.
Lehet, hogy ott rohadt szét a csatlakozás. Az első az lesz a napokban amit megnézek

Wago... :D azért a villanyszerelő vér nem válik vízzé. hehe Én onnan tudtam mindíg hogy eljött a gyertya csere ideje, amikor nehezen indult, ha elindult leállt, kicsit tartani kellett a gázt. Ilyenkor kicseréltem a gyertyákat és megjavult.
Zafira A Z18XE.
zotya975
Profi versenyző

Előző

Vissza: Astra F