Regisztráció nélkül a fórumon található leírások, anyagok csak korlátozottan hozzáférhetők. Ezek a tartalmak tagjaink saját munkái, megtekintésükhöz a sima regisztráció sem elég, megfelelő aktivitás után válnak csak láthatóvá.
Ezeknek a leírásoknak a másolása, más web oldalon való közzététele a szerző, illetve az oldal tulajdonosának engedélye nélkül TILOS!
Regisztrálj bátran, ha
- kedveled a márkát, és szívesen beszélgetnél róla
- szeretnél egy baráti társaságba tartozni
- megbeszélnéd az autód ügyes-bajos dolgait a csapat tagjaival

Ahhoz, hogy közénk tartozhass nem feltétlenül kell rendelkezned a márka valamely típusával! Oldalunk bár autós fórum, mégis inkább a barátságról szól, beszélgess bátran barátaiddal az üzenőfalon, vagy privát chat-en, oszd meg velünk élményeidet, legyél aktív a fórumon. Biztos találsz olyan témát a topicokban, amihez szívesen hozzászólnál.

A regisztráció ingyenes, viszont adminisztrátori engedélyhez van kötve (részleteket lásd a regisztrációs űrlapon)! Az inaktív regisztrációkat 90 nap elteltével töröljük!

Autóhifi/ Astra F

1991-2002
  • Szerző
    Üzenet

Autóhifi/ Astra F

Hozzászólás  Szerző: lakibalazs » 2020.11.29. 17:11

Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem. Egy 5 ajtós ferdehátúról lenne szó. 2 hangszóróm van elöl, egész jól szólnak, kellemes meglepetés volt vételkor. Ha jól tudom gyáriak, talán valami Caliber lehet. A lényeg viszont, hogy hátulra is szeretnék 2 hangszórót a kalaptartó mellé. Kinek milyen vált be, milyet ajánlanátok? Mélyközépre gondoltam, nem akarom megváltani a világot, csak annyi a lényeg hogy szépen szóljon főleg a mély lenne fontosabb. Fejegységem úgy hiszem nem gyári, (de még a régi kazettás Philips) viszont nem találtam rajta, hogy hány wattot bír. Előre is köszönöm a segítséget.
lakibalazs
Újonc
Újonc

Autóhifi/ Astra F

Hozzászólás  Szerző: zotya975 » 2020.11.29. 20:08

lakibalazs » Ma, 17:11 írta:Sziasztok! Tanácsra lenne szükségem. Egy 5 ajtós ferdehátúról lenne szó. 2 hangszóróm van elöl, egész jól szólnak, kellemes meglepetés volt vételkor. Ha jól tudom gyáriak, talán valami Caliber lehet. A lényeg viszont, hogy hátulra is szeretnék 2 hangszórót a kalaptartó mellé. Kinek milyen vált be, milyet ajánlanátok? Mélyközépre gondoltam, nem akarom megváltani a világot, csak annyi a lényeg hogy szépen szóljon főleg a mély lenne fontosabb. Fejegységem úgy hiszem nem gyári, (de még a régi kazettás Philips) viszont nem találtam rajta, hogy hány wattot bír. Előre is köszönöm a segítséget.

A caravannál, ( kombinál) alapból voltak hangszórók a hátsó ajtókban amik elég jól szóltak. Ilyet lehet venni a bontóban 1000Forintért. De hogy ezeket bele lehet-e aplikálni úgy a kalaptartóba hogy még jól is nézzen ki azt nem tudom
Zafira A Z18XE.
zotya975
Profi versenyző

Autóhifi/ Astra F

Hozzászólás  Szerző: Peti » 2020.11.30. 19:37

zotya975 » Tegnap, 21:08 írta:A caravannál, ( kombinál) alapból voltak hangszórók a hátsó ajtókban amik elég jól szóltak. Ilyet lehet venni a bontóban 1000Forintért. De hogy ezeket bele lehet-e aplikálni úgy a kalaptartóba hogy még jól is nézzen ki azt nem tudom

Olyat sehogy, vegyen újat és azon van rács, úgy még ki is néz valahogy, mert amit te mondasz azon nincs rács és az a kalaptartóba elég gázos.
Astra H Caravan 1,6 Twinport Elegance 2005 Z16XEP
A villámos márka kedvelője. Opel. Wir leben Autos.
Okos vagy, ha csak felét hiszed el annak amit hallasz... Zseniális ha tudod, melyik felét.
"A hibákat úgy kerülheted el, ha tapasztalatot szerzel. Tapasztalatot úgy szerzel, ha hibákat követsz el."
Peti
Moderátor
Moderátor

Képek: 131

Előző

Vissza: Astra F